3 urodziny KARE

Od naszych urodzin minął już ponad miesiąc, a my ciągle nie zdążyliśmy ochłonąć po całotygodniowym świętowaniu. Emocje, które nam wtedy towarzyszyły ciężko opisać, dlatego wyrazimy je krótkim, ale bardzo szczerym: DZIĘKUJEMY! 3 urodziny KARE możemy śmiało zaliczyć do udanych.

3 urodziny KARE Kraków

Dziękujemy Wam za to, że nie zawiedliście i od 8 do 15 września byliście z nami. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i szczęśliwi, że przyszliście dzielić z nami urodzinową radość. Odwiedzaliście nas tak licznie i chętnie, że przez chwilę mieliśmy obawy o to, czy przygotowaliśmy wystarczającą ilość poczęstunków. Na szczęście precli i pierników, które na tę wyjątkową okazję sprowadzane były przez nas prosto z Monachium, wystarczyło dla wszystkich gości.

Podczas urodzin, które w tym roku obchodziliśmy w klimacie prawdziwego Oktoberfest, odbyła się degustacja piwa i liczne konkursy z nagrodami. W trakcie urodzinowego tygodnia mogliście skorzystać nie tylko z fotobudki, ale i atrakcyjnych rabatów, którymi objęliśmy wybrane produkty. Wśród Design Deal’ów znalazły się m.in.: tapicerowany fotel Vicky Petrol, uwielbiane przez Was taborety Cherry i nowoczesne wazony z serii Art Pastel. Mamy nadzieję, że w Waszym domu znalazło się miejsce dla któregoś z nich.

Zobacz, jak świętowaliśmy 3 urodziny KARE!

To była ogromna przyjemność świętować urodziny w tak znakomitym towarzystwie. Liczymy na to, że w przyszłym roku również dopiszecie z frekwencją i będziecie w nie mniejszym gronie świętować z nami kolejny jubileusz krakowskiego salonu KARE. Jeśli jesteście ciekawi jak tegoroczne wydarzenie wyglądało z perspektywy obiektywu aparatu, to serdecznie zapraszamy Was na małą fotorelację.

3 urodziny KARE