Designerskie meble z kolekcji Rodeo

Tym razem będziemy wyjątkowo niepokorni, a w dodatku skłonni do przełamywania wzorniczych schematów. Krótko mówiąc – wracamy do swoich korzeni, od których nigdy nie zamierzamy się odcinać. I choć w obecnej ofercie KARE znajdziecie również sporo stonowanych i neutralnych kolekcji, oferujących wiele zróżnicowanych możliwości aranżacyjnych, to jednak zamiłowanie do ekscentryzmu i kontrowersji wciąż jest w nas żywe, czego jednym z dowodów są właśnie designerskie meble z kolekcji Rodeo.

Komoda Rodeo IVKomoda Rodeo I

Kolekcja Rodeo to wielkomiejska ekstrawagancja, podszyta jednak drapieżnym pazurem rustykalnego designu rodem z Dzikiego Zachodu. Ciepło płynące z drewna mango i zastosowanego w niektórych elementach serii palisandru spotyka się tutaj z siłą tkwiącą w metalowych stelażach, subtelnie żłobione fronty i blaty oraz misternie wkomponowane uchwyty dają zaś efekt w pełni przemyślanej konstrukcji.

Komoda Rodeo IVDywan Mix It BrownSofa MirageFotel Denver Cow

Znajdziecie tutaj całą paletę ciepłych brązów płynącą z wyraziście usłojonego drewna, zdecydowaną gwiazdą programu pozostają jednak skórzane akcenty, którym kolekcja ta zawdzięcza swą niestereotypową urodę.

Komoda Rodeo IVKomoda Rodeo IKomoda Rodeo Zick Zack brązowa

Rodeo to przede wszystkim meble do salonu i jadalni. To kilka modeli komód z frontami o patchworkowej kompozycji, stoliki kawowe i stół jadalniany, szafka RTV, a nawet ekstrawagancki fotel skórzany i taboret, który z powodzeniem pełnić również będzie rolę podnóżka. To jednak jeszcze nie wszystko… Jeśli marzy Wam się nieszablonowe biurko, konsola, toaletka czy szafka nocna, to Rodeo zafunduje Wam także i takie atrakcje.

Komoda Rodeo IIStół RodeoTaboret Rodeo VisibleFotel Rodeo VisibleBiurko Rodeo drewnianeSzafka RTV RodeoSzafka Nocna RodeoKonsola Rodeo I

Z czym łączyć?

Pomimo swej widocznej już na pierwszy rzut oka wyrazistości, kolekcja Rodeo wcale nie musi był łączona ze stonowanymi meblami czy dodatkami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby były one nie mniej niż ona wymowne w swym wyrazie. Jak chociażby pełne surowego wdzięku stoły w stylu industrialnym…

Stół Space ze Stołkami (5/Set)

Stół Railway

Styl industrialny to zdecydowanie ulubiona nasza koncepcja na „podanie” kolekcji Rodeo we wnętrzu. Nie tylko ze stołami, ale i z lampami wpisującymi się w tę stylistykę, zaprezentuje się w nie mniej udany sposób. Rodeo w pełni potwierdza to, co już wcześniej wiedzieliśmy. Charakterystyczny chłód stali i metalu, przytulne drewno i skóra okazują się być bardzo smakowitym połączeniem.

Dekoracja Ścienna Vintage BikeFotel Butterfly ILampa Podłogowa Rocky

Lampa Stołowa Cellar FlexLampa Wisząca Spot