drewniane meble z elementami mosiądzu

Elegancja dla wymagających

Jedna z najnowszych kolekcji KARE – Mesh Brass, to niewątpliwy wyraz uwielbienia marki dla elegancji, czytelnych kształtów i miłości do egzotycznego drewna. Ciepła kolorystyka serii, płynąca z drewna akacji i misternie tkanej metalowej siatki, nie tylko świetnie wygląda, ale i harmonijnie współgrać będzie z aranżacjami wpisującymi się w zróżnicowane stylistyki.

Krzesło Econo Slim BuffaloStół Mesh Brass

Naturalne inspiracje

Piękno tej kolekcji skrywa się nie tylko w wykorzystanych w niej naturalnych materiałach, ale również w inspirowanych naturą formach. W dość czytelny sposób widoczne są tutaj zaczerpnięte z naturalnego środowiska nogi stołu, z uwagi na swą masywną urodę przypominające pień drzewa, czy też delikatne inspiracje wzorem plastra miodu widoczne na metalowej siatce, która spowija elementy serii Mesh Brass.

Stół Mesh BrassKrzesło Econo Slim BuffaloWazon LeChiffre IWazon LeChiffre II

Drewniane meble do salonu i jadalni

Te piękne meble z litego drewna akacjowego charakteryzuje niezwykle ciepła paleta kolorystyczna – miód miesza się tutaj z brandy, nadając im bardzo apetycznego charakteru. Meble akacjowe pełne są naturalnych wzorów, wynikających z pięknego usłojenia drewna. Wykazywać mogą struktury pasów lub delikatnych plam, co nadaje im niepowtarzalnego uroku. Akacja to drewno wyjątkowo twarde, wytrzymałe i wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Stół Mesh Brass

Wazon Palazzo Rosegold I

Ręcznie wykonywane elementy

Seria będzie również stanowić niewątpliwą gratkę dla wszystkich miłośników mebli handmade – to prawdziwie oryginalne rękodzieła, pełne indywidualności i trudnego do podrobienia stylu. Rękodzielnicza precyzja widoczna jest przede wszystkim w misternie wykonanych elementach metalowych, przywodzącymi również na myśl właściwe antykowi motywy zdobnicze.

Dodatki

Mesh Brass odnajdzie się równie dobrze w towarzystwie skóry, jak i rattanu. Naturalna, a równocześnie neutralna kolorystyka kolekcji wypadnie w nie mniej udany sposób w sąsiedztwie miedzi i różowego złota. Dobrze zaprezentuje się również w zestawieniu z dywanami, zarówno tymi stonowanymi, jak i tymi bardziej zdecydowanymi w wyrazie, jak chociażby dywany skórzane.

Lampa Podłogowa Calotta I

Pudełko Dekoracyjne Palazzo Rose małe

Stolik Kawowy Tangram miedziany

Obraz Buddha Antik Różne RodzajeWazon Palazzo Rosegold IIWazon Palazzo Rosegold IWazon LeChiffre IWazon LeChiffre III dużyStolik Kawowy Tangram miedzianyDywan Circle III szary