Eleganckie wnętrze w drewnie

Lubicie eleganckie wnętrza w drewnie, które posiadają swojski charakter? W takim razie zostańcie z nami. Dzisiaj powiemy kilka słów o najnowszym trendzie KARE – Elements, który kocha zieleń, drewno i dodatki doprawione odrobiną złota.

W zgodzie z naturalnym rytmem

Elements to propozycja dla tych, którzy nawet w centrum miasta chcą żyć z dala od zgiełku i chaosu. To także świetna opcja dla tych, którzy poszukują bliskości natury we wnętrzach, ale nie chcą rezygnować z nowoczesnych rozwiązań.

Komoda Nero I, Dywan Kelim Pop Rockstar 240×170 cm, Dywan Ornament 240×170 cm, Figurka Turtle Gold XL, Lampa stołowa Mushroom mosiężna, Lampa stołowa Mushroom miedziana, Lampa stołowa Mushroom chromowana

Zielone rośliny w duecie z drewnem i charyzmatycznymi odcieniami brązu to idealna baza dla aranżacji, które mają stanowić przeciwwagę dla zabieganej codzienności i pozwalać na efektywną regenerację.

Regał Nero II, Krzesło Theater I szaro-brązowe, Stolik kawowy Vulcano Handle, Dywan Kelim Pop Rockstar 240×170 cm

To także świetna podstawa do tworzenia ciekawych połączeń kolorystycznych. Z drewnem i brązem pięknie komponują się nie tylko barwy beżu i szarości, ale także ożywione odcienie żółci, zieleni i niebieskości.

Tam, gdzie elegancja miesza się z nowoczesnością

W naturalnym wnętrzu w typie Elements prym wiodą eleganckie meble, które niepozbawione są akcentów nawiązujących do nowoczesnej estetyki. Niech Was zatem nie zmyli szerokie wykorzystanie drewna – gra ono tutaj co prawda pierwsze skrzypce, jednak z powodzeniem kroku dotrzymują mu elementy kamienia, szkła i metalu. Przejawiają się one w postaci blatów, nóżek stołów oraz stolików lub detali i ozdobnych dodatków.

Stół Downtown, Lampa wisząca Monte Carlo Sette, Taboret/Stolik kawowy Snag Bronze 40 cm, Taboret/Stolik kawowy Snag Gunmetal 46 cm, Dywan Ornament 240×170 cm, Dywan Ornament 240×170 cm pomarańczowy

Wazon Skyscraper Choco I, Wazon Skyscraper Choco II, Wazon Skyscraper  Clear II, Wazon Skyscraper 44 cm transparentny

Wykonana ze stali lampa wisząca o prostym kształcie, drewniany stół z prostokątnym blatem czy tapicerowane krzesło z metalowymi nóżkami – to wszystko sprawia, że wnętrze w typie Elements urzeka oryginalnością, a jednocześnie żyje w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem.

Regał Storm I, Pufa Kelim Ornament pomarańczowa, Lampa wisząca Chips Trio czarna, Dywan Ornament 240×170 cm pomarańczowy, Figurka Mano złota, Figurka Mano brązowa, Figurka Carrera

Stoliki kawowe Electra (3/set)

Trzeba jednak przyznać, że ostatnie słowo w temacie elegancji mają tutaj złote, miedziane i mosiądzowe dodatki. Ich połyskujące odcienie sprawiają, że aranżacja, ma w sobie coś z luksusu i wyrafinowania.

Eleganckie wnętrze w drewnie, które kocha naturalne dodatki

Umiejętnie zestawione materiały nie tylko dają równowagę i harmonię, ale także podkreślają funkcjonalność aranżacji. Zamiłowanie do przyrody, które przejawia się w szerokim zastosowaniu drewna to nie tylko ukłon w stronę Matki Natury, ale i plus dziesięć do przytulności całego wnętrza.

Komoda Madrid I, Stół Romana I, Lampa Monte Carlo Sette, Krzesło Stay I zielone, Krzesło Stay I ciemnoniebieskie, Figurka Carrera, Dywan Kelim Pop Rockstar 240×170 cm, Dywan Ornament 240×170 cm

Dużo do powiedzenia w tej kwestii mają także tekstylia. Ich potencjał wykorzystano poprzez zaaranżowanie tapicerowanych krzeseł i foteli, puf oraz dywanów. Niektóre z nich ozdobione są ornamentami, inne pozostają gładkie lub są dopełnione pikowaniami w stylu Chesterfield.

Fotel Swing Ritmo II, Lampa podłogowa Nature Straight, Stolik kawowy Macchia I, Stolik kawowy Macchia II, Dywan Kelim Pop żółty

Tkaniny także podkreślają tutaj przytulność, która sprzyja spędzaniu wieczorów z książką i kubkiem gorącej herbaty w ręku. Dodatkowo, występując w towarzystwie drewna i roślinności tworzą klimat, który stanowi idealną przeciwwagę dla miejskiego stylu życia.