KARE nie wie co to nuda i monotonia, dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję niespodzianek. Oto nowe marki, z którymi będziecie mogli bliżej się zapoznać w trakcie następnej wizyty w naszym krakowskim salonie, zlokalizowanym przy ul. Pasternik 114d.

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam marki, które już od stycznia możecie u nas znaleźć, takie jak włoska ikona designu Kartell, znana z zachwycających dywanów duńska marka Linie Design, mistrzowie sztuki użytkowej, czyli Umbra i Koziol, jak i nasz rodzimy Janpol. Kontynuując charakterystyczną dla salonów KARE formułę „shop in shop”, dzisiaj pora na kolejną porcję nowości, które z radością powitaliśmy w naszych krakowskich progach.

Furninova

To nasza specjalna dedykacja dla wszystkich amatorów relaksu w komfortowych warunkach – meble wypoczynkowe skandynawskiej marki Furninova z pewnością pozwolą im na pełną wygody metamorfozę salonu. Ale nie tylko walory praktyczno-użytkowe są tutaj priorytetem – nie mniej istotna jest ponadczasowa estetyka, dzięki której zarówno sofy, narożniki, jak i fotele Furninova odnajdą się w wielu stylistykach, nawet w towarzystwie tak zróżnicowanych kolekcji, jak te autorstwa KARE.

Joseph Joseph

Brytyjska marka Joseph Joseph to propozycja dla tych, którym marzy się kuchnia dobrze wyposażona i zorganizowana. Pomysłowe akcesoria kuchenne dedykowane zarówno przyrządzaniu posiłków, jak i przechowywaniu, sprostają oczekiwaniom każdego, dodatkowo długo ciesząc swą obecnością – oryginalne rozwiązania konstrukcyjne idą bowiem w parze z wysoką jakością, którą docenią zarówno osoby z tendencjami do częstych eksperymentów kulinarnych, jak i okazjonalni adepci sztuki kucharskiej.

zak!designs

Pozostając w temacie akcesoriów kuchennych, zapraszamy również do zapoznania się z ofertą amerykańskiej marki zak!designs. Zwłaszcza jeśli lubicie się otaczać wzornictwem podszytym sporą dawką pozytywnej energii i dobrego humoru. Kreatywny design w połączeniu z optymistyczną kolorystyką z pewnością przypadnie Wam do gustu. A jeśli w dodatku posiadacie dzieci, to przepadliście z kretesem… Ich zastawa stołowa dla najmłodszych to istne mistrzostwo gatunku.

Vacu Vin

Jeżeli są tutaj jacyś miłośnicy win, to z pewnością szczegółowa prezentacja tej marki jest całkowicie zbędna. Dla niewtajemniczonych dodamy jednak, że Vacu Vin to holenderska marka, która zdążyła już sobie zapracować na miano jednego z czołowych producentów akcesoriów do wina w skali światowej. I wcale nas to nie dziwi, gdy przy ich pomocy z łatwością otwieramy wieczorem butelkę ulubionego merlota…

Affari

Kolej na porcję niezobowiązującego szyku autorstwa szwedzkiej marki Affari. Akcesoria wystroju wnętrz jej autorstwa to kwintesencja ponadczasowej i bezpretensjonalnej elegancji. Sprawdzą się w formie dodatku zarówno do tych wyważonych, jak i tych nieco bardziej wymownych w wyrazie aranżacji. W showroomie KARE znajdziecie przede wszystkim świece i perfumy dla domu, które w magiczny sposób podziałają nie tylko na Wasz zmysł powonienia, ale i estetyczny.