KARE na targach Warsaw Home 2017

II edycja targów Warsaw Home Expo

Miesiąc temu wzięliśmy udział w wydarzeniu, które zajmuje szczególne miejsce na europejskiej mapie imprez związanych z tematyką home designu. Są nim oczywiście Międzynarodowe Targi Warsaw Home, które odbyły się w dniach 6-8 października 2017 r. w Nadarzynie.

Druga edycja targów, podobnie jak pierwsza, została zorganizowana w centrum targowo – konferencyjnym PTAK Warsaw Expo. Do dyspozycji klientów oddano 70 tys. m2 ekspozycji, na których swoje produkty rozmieściło ponad 600 wystawców. Nie zabrakło tutaj zarówno uznanych światowych marek, jak i rodzimych polskich producentów.

Sofa Milchbar I, Fotel Aunt Betty, Ława East Round (3/set), Lampa wisząca Vegas, Dywan Dotty Pril

Zwiedzający przez trzy dni mieli okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami w designie, a także spotkania z projektantami wnętrz, którzy pozostając autorytetami w tej dziedzinie, chętnie dawali wskazówki i cenne rady dotyczące planowania wystroju domowej przestrzeni. Podczas targów zaplanowano także prelekcje i panele dyskusyjne z udziałem uznanych architektów oraz designerów.

Taboret Mr. Fluffy, Fotel Mr. Fluffy, Stolik kawowy Casino Gold, Figurka dekoracyjna Bulldogge złota, Figurka dekoracyjna Welcome Panther lewa

KARE na targach Warsaw Home

Nasza obecność w Nadarzynie była tym bardziej uzasadniona, że hasłem tegorocznego spotkania była odwaga. Jeśli nas dobrze znacie, to wiecie, że mamy w tym temacie do powiedzenia naprawdę dużo. Nie będzie chyba nadużyciem, jeśli stwierdzimy, że nietuzinkowe meble i dodatki do domu to nasz wnętrzarski konik.

Szafa Disk żółta, Stół Gloria I złoty, Ława Gloria I złota, Krzesło Think Factory, Krzesło Think Factory II

Odwiedzający nas klienci mieli okazję do zapoznania się z produktami marki i uzyskania atrakcyjnych rabatów. Może udało Wam się zgarnąć któryś z nich? Mamy nadzieję, że znaleźliście czas żeby odwiedzić stoisko KARE. Nasz team dołożył starań, aby prezentowało się imponująco.

Jesteście ciekawi efektów? Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację.

Łóżko Desire 160×200 cm Khaki, Kredens Brooklyn II, Lampa wisząca Rumble V, Lustro Circle Crest I, Lampa podłogowa Hourglass, Stolik kawowy Brooklyn I, Stolik kawowy East Coast, Świecznik Metropolis Gold, Świecznik Metropolis Silver, Świecznik Metropolis Cooper, Krzesło Amsterdam szare

Fotel Theo I, Komoda La Cruz I, Stół La Cruz I, Dywan Brick Green, Krzesło Vegas Forever, Lampa Mushroom mosiężno-biała, Lampa Mushroom mosiężna

Ława Puro, Sofa Coffee Shop I, Fotel Coffee Shop, Parawan Divider Coachella Nature