KARE na targach Salone del Mobile w Mediolanie

Największe targi designu we Włoszech

Od 4 do 9 kwietnia 2017 roku Mediolan stanie się najmodniejszym centrum wzornictwa meblowego. A wszystko to za sprawą prestiżowych targów Salone Internazionale del Mobile – największych na świecie targów designu, w których w tym roku będzie miało przyjemność wziąć udział także KARE Design.

„Go for your own style”

Meblarski trend 2017 – „Go for your own style” – jest dostosowany do oferowanego przez KARE asortymentu wyposażenia wnętrz. W myśl skandynawskiej idei życia dom powinien być  „hygge” – czyli przytulny, ciepły i kameralny, a jednocześnie odzwierciedlający nasz własny styl, który łączy w sobie dwie wartości: komfort i bezpieczeństwo. Aby dostosować ten trend do oczekiwań klientów, a także ukazać niekonwencjonalne podejście marki do projektowania, będziemy oprowadzać naszych gości po świecie wielu różnorodnych estetyk.

Elements – dzika przyroda w domowym wnętrzu

Tęsknota za ukazaniem autentyczności Matki Natury została wyrażona przez projektantów KARE poprzez trend Elements, który łączy w sobie barwy ziemi i naturalne surowce. Archaiczne krajobrazy tworzą tutaj nie tylko elementy kamienia i drewna, ale także szkła i metalu, które budzą skojarzenia związane związane ze środowiskiem naturalnym i otaczającą nas przyrodą.

Goldrush – wszystko dobre, co się świeci

Lampy czy stoliki kawowe ubrane bogato w barwy srebra, złota i mosiądzu rozświetlą każdą przestrzeń. Olśniewający wygląd w połączeniu z eleganckim wzornictwem odwołującym się estetyką do lat 50., 60. i 70., każdej aranżacji da zastrzyk dobrego stylu i przemyślanej harmonii. Styl retro stanowi dla KARE ważny wyznacznik działań projektanckich w tym roku, ponieważ tego typu meble są nie tylko dobrze znane wśród miłośników designu, ale także pozwalają tworzyć we wnętrzach atmosferę wygody i bezpieczeństwa. Aksamitne fotele i pluszowe ławki czy pufy, także przyczyniają się do kreowania przestrzeni wypełnionej przytulnością.

White Nature – nieskazitelny spokój

Pełen naturalnego wdzięku i uniwersalny względem aranżacji trend White Nature, łatwo dostosuje się do oczekiwań wszystkich tych, którzy pragną łączyć estetyczną lekkość i indywidualizm, wyrażający się za pomocą rodzaju wykończenia czy detali. Drewniane meble o rzeźbionych blatach czy frontach i naturalnych kształtach zawsze tworzą pełną świeżości, oryginalną atmosferę.

W zgodzie z trendami

Kolorystyczne klasyki, takie jak: granat czy rozmaite odcienie zieleni goszczą u nas już na stałe. W asortymencie KARE możecie znaleźć m.in. dekoracyjne figurki o kształcie kaktusów, które z powodzeniem możecie dopasować do wielu estetyk. Dzięki temu Wasz indywidualny styl może być na bieżąco uzupełniany o nowe trendy. Zakładając oczywiście, że zamierzacie za nimi podążać, bo Wasz dom powinien przede wszystkim odznaczać Wasze indywidualne podejście do designu.

Salone del Mobile na żywo na Facebooku KARE Design

Jeśli macie możliwość odwiedzić nas osobiście to świetnie – gwarantujemy, że chwile spędzone na naszym stoisku zapiszecie do tych niezapomnianych. Fani KARE Design będą mogli także 03.04.2017 r. od godziny 18:00 śledzić relację NA ŻYWO z targów, którą będzie prowadził na Facebook’u CEO KARE – Peter Schönhofen. Zabierze on wszystkich na wycieczkę po stoisku, dając miłośnikom KARE możliwość uczestniczenia w tym prestiżowym evencie.

Jak trafić na nasze stoisko?

Odwiedzający targi będą mogli natomiast znaleźć KARE Design na stoisku F52 + F54 w hali nr 14. Poniżej zamieszczamy mapkę z planem hali.