Romantyczne wnętrza

Romantyczne wnętrza w wersji kobiecej to nie tylko pełne różu i słodyczy shabby chic – to również wysmakowana elegancja, która uwodzi zmysły swym subtelnym wyrafinowaniem. Oryginalne wzornictwo ubrane w srebro i złoto, miękkość pluszu, w którym aż chce się zatonąć po kolejnym stresującym dniu pracy, magia zaklęta nie tylko w pięknych lustrach, ale i w lustrzanych frontach komód – to zaledwie mały przedsmak tego, na co świadome swego stylu kobiety mogą u nas liczyć.

Tym razem zaprezentujemy Wam kobiece oblicze KARE, gdzie prym wiedzie finezyjna estetyka, nie pozbawiona jednak również walorów funkcjonalnych.

Komody w wersji KARE, czyli przechowywanie i elegancja w jednym

Fotel Big Boss III

Estetyka estetyką, ale w wielu przypadkach walory praktyczno-użytkowe są nie mniej istotne, jak chociażby właśnie w przypadku komód – tutaj liczy się nie tylko elegancki design, ale i pojemność, która pozwoli na uporządkowane i dobrze zorganizowane przechowywanie wszystkich kobiecych akcesoriów i fatałaszków… czyli całkiem pokaźnego asortymentu.

Komoda Chalet III srebrnaKomoda Cordoba CopperKomoda IllusionKomoda Heaven + EarthKomoda Chalet Zick ZackKomoda Alhambra II

KARE wie jednak doskonale, jak kwestie praktyczne ubrać w otoczkę romantycznego wdzięku i kobiecej elegancji – w tym temacie nasze komody naprawdę nie mają sobie równych. Subtelna ornamentyka, szlachetna kolorystyka, wyrafinowane rozwiązania konstrukcyjne i to trudne do zdefiniowania „coś”, co nie pozostawia złudzeń co do niepowtarzalnego charakteru tych mebli, to zdecydowanie ich motywy przewodnie.

Konsole à la KARE, czyli kwintesencja wnętrzarskiej kobiecości

Konsole to meble nieco zapomniane (a przynajmniej takie są nasze odczucia), co jednak nie oznacza, że ich sporadyczna obecność na salonach jest uzasadniona. Projektanci KARE w pełni dostrzegają drzemiący w nich potencjał i nie szczędzą swych wysiłków, aby o konsolach słuch nie zaginął. Spójrzcie tylko na finezję ich kształtów i precyzję wykończenia, a przekonacie się, że nie są to jedynie gołosłowne deklaracje…

Konsola ChainKonsola Ornament II srebrna szer. 115cmLustro Brick DeluxeKonsola EliteLustro ChainKonsola Brick Deluxe

Kobiecość tych mebli skrywa się również w tym, że przy ich wykorzystaniu w bardzo łatwy sposób stworzyć możemy romantyczną toaletkę. Wystarczy jedynie odpowiednie lustro, których w KARE również przecież pod dostatkiem.

Luksusowy wypoczynek w kobiecym stylu KARE

Fotel Rivet

Kolejny pracowity dzień kobiety sukcesu, zmęczenie doskwiera niemiłosiernie? W głowie kołacze jedynie myśl o szybkim powrocie do domu i kieliszku ulubionego merlota w nie mniej ulubionym fotelu? I wtedy wchodzi KARE… Może nie całe na biało, ale z pewnością skąpane w miękkich tkaninach obiciowych, z naciskiem na wszelkiej maści plusze. W takim towarzystwie wypoczynek w domowym zaciszu nie może być nieudany…

Fotel Posh czarno-białyOtoman My Desire szaryFotel VegasSofa PoshFotel Regency I niebieskiSzezlong Desire IISofa Wave