Wnętrza w stylu glamour

Jazz – kolekcja nie dla aspołecznych samotników

Jazz to zdecydowanie kolekcja nie dla każdego. To przede wszystkim propozycja dla tych, którzy kochają wnętrza w stylu glamour. To także wymarzona alternatywa dla królów i królowych życia, którzy nie wiedzą co to lęk przed krzykliwą teatralnością. Co powiecie na dużo złota i błyskotek, doprawionych szczyptą krokodylej skóry?

To wyraz uwielbienia dla tego, co z lat 80. najlepsze – klimat Miami Beach z Donem Johnsonem w kanarkowym garniturze w tle i włoskie plaże bawiące się w rytmach italo disco. Malujemy więc cały dom na różowo, a jeśli w najbliższym czasie pod rękę nie nawinie nam się żaden żywy flaming, to będziemy się posiłkować jego ceramicznymi wersjami. Liczba mnoga nie jest przypadkowa – jesteśmy pewni, że na jednej figurce się nie skończy…

W atmosferze luksusu

Kolekcja Jazz to salonowy Cadillac, który zawiezie nas na najbardziej ekstrawaganckie bankiety, na których zawsze leje się najdroższy szampan, a homar bawi się w najlepsze w towarzystwie czarnego kawioru. Gotowi na pełną wyrazistego stylu przejażdżkę?

Fotel OrlandoRegał JazzWazon Caesar II

Lustro SunbeamSofa Mirage