Marzy Wam się wnętrze oryginalne? Ale nie takie, gdzie oryginalność równa się chęci szokowania, tylko finezyjne i delikatne w swej urodzie? Jeśli tak, to coś nam podpowiada, że nasza dzisiejsza propozycja przypadnie Wam do gustu. Będzie subtelnie i przytulnie, a jednak ze sporą dawką niepowtarzalnej estetyki. Dlaczego? Bo w roli pierwszoplanowej wystąpią drewniane meble z duszą z jednej z naszych najnowszych kolekcji – Puro.

Komoda Puro BeachKomoda Puro IISzafka RTV PuroSzafka Nocna Puro

Pierwsza nutka oryginalności pojawia się tutaj już na wstępie – to drewniane meble wykonane z dość egzotycznego drewna mango. Dodatkowej urody i niepowtarzalności niewątpliwie dodają tutaj wyraźnie zaznaczone sęki i piękny rysunek słojów. Jest naturalnie i bezpretensjonalnie, czemu dodatkowo sprzyja kolorystyka sugerująca nabytą z czasem duszę.

Fotel SantoriniSofa SantoriniŁawa Puro

Do jakich pomieszczeń?

Kolekcja Puro kryje w sobie wiele przeznaczeń i zastosowań. Wśród składających się na nią modeli znajdziecie zarówno jadalniany stół, który posiłkom w rodzinnym gronie doda dodatkowego smaku i stolik kawowy, który będzie towarzyszył w trakcie leniwych wieczorów spędzanych w zaciszu salonowej sofy. To także szafka RTV i liczne komody, dla których miejsce znajdzie się w każdym właściwie pomieszczeniu, a nawet barek oraz urocze i filigranowe szafki nocne w sam raz do przytulnej sypialni. Nawet domowe biuro dałoby się z łatwością umeblować kolekcją Puro…

Krzesło Forum Wood I beżoweBiurko Puro I

Regał Puro I

Designerskie meble z duszą

Co sprawia, że kolekcja Puro jest jedną z naszych najbardziej wyjątkowych serii? Diabeł jak zwykle tkwi w designerskich szczegółach – w tym przypadku są to pieczołowicie dopracowane detale i ornamentyka, które pojawiają się tutaj aż w kilku różnych wariantach.

To zarówno kilka rodzajów gałek i uchwytów wykonanych ze szkła, stali, a nawet skóry, jak i kilka motywów żłobień, które na każdym modelu z serii Puro tworzą oryginalną, a równocześnie nie pozbawioną jednak subtelności mozaikę.

Konsola Puro

Dzięki tak dopieszczonym detalom otrzymujemy meble, które już na pierwszy rzut oka urzekają nie tylko niepowtarzalną urodą, ale i przytulnością. Co jednak zrobić, jeżeli chcielibyśmy ten przytulny efekt spotęgować jeszcze bardziej? Propozycja projektantów KARE jest bardzo prosta – pozostańmy przy kolorystyce bazującej na stonowanych barwach ziemi. Biel (zwłaszcza jej nieco złamane odcienie) również będzie tutaj jak najbardziej mile widziana.

Barek Puro

I nie myślcie przypadkiem, że mozaikowa ornamentyka występująca na frontach i blatach kolekcji Puro w zupełności wyczerpuje temat tego rodzaju zdobienia – nic nie stoi na przeszkodzie, aby w towarzystwie mebli Puro pojawiły się dodatki wystroju o podobnych motywach dekoracyjnych. Mogą to być zarówno ażurowe lampiony czy latarenki, wazony, jak i rzeźbione świeczniki z drewna.

Komoda Wieża Szuflad PuroKomoda Puro I

Jeśli zatem lubicie meble z duszą, a przy okazji chcielibyście móc cieszyć się sielską atmosferą nie tylko w trakcie urlopu, ale i na co dzień w domowym zaciszu, to już chyba wiecie, jak to osiągnąć…

Komoda Puro ButterflyStół PuroLustro Puro