Rustykalne meble

Nie macie chociaż od czasu do czasu dość miejskiego zgiełku? Nam zdarza się to całkiem często. I choć nie zawsze ucieczka na wieś okazuje się możliwa, to znaleźliśmy sposób, jak sobie z tym radzić. Z pomocą przyjdą nasi dzisiejsi bohaterowie, czyli jedno z najnowszych dzieł projektantów KARE – rustykalne meble z kolekcji Vintage Romance. Będzie nie tylko sielsko, ale również romantycznie.

Lampa Wisząca Pipeline WireKomoda Vintage Romance IStół Santorini

Wieszak CatsFotel Roof AirWitryna Vintage Romance

Rustykalne meble do salonu i jadalni

Vintage Romance to rustykalne meble do salonu i jadalni, dla tych którzy chcą wyczarować swój prywatny raj na Ziemi. Kolekcję tę tworzą komody i witryny oraz stoły i ławki, które wykonane zostały z solidnego drewna mango o wyraźnie zaznaczonym rysunku słojów. Dlaczego idealnie wkomponują się w rustykalne wnętrza? Bo są tak, jak i one sielskie i przytulne. Przysłowiową wisienką na torcie są tutaj ręcznie wykonane, ceramiczne detale z kamionki, których zastosowane motywy dekoracyjne od razu budzą idylliczne skojarzenia.

Stół Vintage Romance II Krzesło Hans

Dekoracja Ścienna Trunks Varity UnoDekoracja Ścienna Trunks Varity DueSofa Oxford VDywan Persian Patchwork

Hoker Square Dance IILampa Wisząca Pipeline Wire

Przytulne wnętrze w stylu romantycznym

Skoro już wiecie, czym jest Vintage Romance, pora zacząć dopieszczanie naszego rustykalnego wnętrza z romantyczną kolekcją na pierwszym planie. Co będzie nam potrzebne? Skoro powinno być przytulnie, to przynajmniej choć trochę sentymentalnie. W taką scenerię idealnie wpiszą się oczywiście pięknie wyeksponowane zdjęcia ubrane w nie mniej piękne ramki – od razu +10 do przytulności.

Lampa stołowa Golden Cage RollKomoda Vintage Romance IIKrzesło Ko Phi Phi

Ramka Green FlowerRamka Avisio BordowaRamka Barock Chic Różne RodzajeRamka Sweet OwlsRamka My DesireRamka Shabby Chic Różne Kolory

W kolekcji Vintage Romance możecie również liczyć na kilka modeli komód i witryn z częściowo przeszklonymi frontami – warto to wykorzystać. Zwłaszcza że styl rustykalny znany jest ze swego zamiłowania do drewnianych kredensów, w których eksponowana jest piękna ceramika, w szczególności zastawa stołowa.

Lampa stołowa Golden Cage RollKomoda Vintage Romance IIKrzesło Ko Phi Phi

Lampa stołowa Golden Cage RollKomoda Vintage Romance IIKrzesło Ko Phi Phi

W tym przypadku proponujemy wybrać taką o sielsko-rustykalnej estetyce, idealnie wkomponowującą się w styl naszej dzisiejszej bohaterki. Do wyboru macie zarówno klasyczną biel z subtelną ornamentyką, poprzez pastelowe błękity, turkusy i miętę, na kolorowych deseniach inspirowanych folklorem kończąc.

Filiżanka Grandmas Flowers niebieskaMiseczka DesireKubek SwirlFiliżanka do Espresso Blue Emotion (2/Set)Talerz Desire IKubek CraterMiseczka na Płatki Grandmas Flowers Różne Rodzaje

I na tym poprzestaniemy urządzanie naszego sielskiego gniazdka w romantycznym stylu rustykalnym – jest już idealnie. A stresu od razu jakby mniej…

Sofa BelvedereStolik Kawowy Duld RangeKrzesło Casual Joe