Meble eklektyczne

Nowa kolekcja Duld Range od KARE

Dzisiaj coś dla tych, którzy lubią aranżacje niejednoznaczne, łączące w sobie wpływy różnych stylów urządzania wnętrz i inspirowane różnorodnością. Jeśli zatem jesteś jedną z osób, która lubi eksperymentować i stare łączyć z nowym, tworząc z wnętrz swą indywidualną wizytówkę, to meble eklektyczne z kolekcji Duld Range mogą zwrócić Twoją uwagę, wzbudzając szczere uznanie.

Meble zaprojektowane z myślą o indywidualistach

Z jednej strony wyrazista i wysmakowana, z drugiej zaś uniwersalna i neutralna – niemożliwe, aby meble posiadały jednocześnie wszystkie powyższe atrybuty? A Duld Range jakoś potrafi. To design na pograniczu retro i vintage, jest również nieco industrialnie, a nawet trochę ekologicznie – w niektórych elementach kolekcji zastosowane zostało drewno z recyklingu. Całość tworzy uroczy designerski miks, idealny jako baza do eklektycznych aranżacji.

Komoda Duld Range 5 SzufladStolik Kawowy Duld RangeKonsola Duld RangeStół Duld RangeKomoda Duld Range

Nie tylko do salonu i jadalni

To meble do salonu, jak i do jadalni, choć poszczególne elementy serii sprawdzą się również w pomieszczeniach o innym przeznaczeniu – konsola idealnie nada się do przedpokoju, już na wejściu oznajmiając gościom, że w tym domu mieszka dobry smak, komody z kolei świetnie sprawdzą się w sypialni (mniejsza może również znaleźć zastosowanie jako szafka nocna). Pisząc jednak o uniwersalności i różnorodności kolekcji Duld Range, nie chodziło nam wyłącznie o szerokie możliwości jej zastosowania w kontekście rodzaju pomieszczeń, w których może funkcjonować.

Obraz Proud LionStolik Kawowy Duld RangeSofa Square Dance

Lampa Stołowa Trumpet IKomoda Duld Range

Kolorystyka

Różnorodność, a tym samym eklektyczny urok tej serii, skrywa się również w kilku rodzajach drewna, które zostały wykorzystane do jej produkcji. Znajdziemy tu zarówno egzotyczne mango czy eukaliptusa, jak również bardziej swojską topolę, czy nawet drewno recyklingowane. Zdecydowanym liderem jest tutaj drewno pochodzące z mangowca, które od stosunkowo niedawna dopiero z powodzeniem wykorzystywane jest jako surowiec do wyrobu wysokiej klasy mebli. To atrakcyjny wizualnie materiał, zarówno w kontekście wyrafinowanego usłojenia, jak i ze względu na szerokie spektrum kolorystyczne – począwszy od wyrazistych lub nieco przyszarzonych brązów, poprzez lekko zielonkawe odcienie, na domieszce subtelnego różu lub delikatnie czarnych podbarwieniach kończąc.

Obraz Proud LionLampa Wisząca Shape IStół Duld RangeKomoda Duld RangeSofa Square DanceStolik Kawowy Duld Range

Detale

Kolekcja Duld Range niesie z sobą wszystkie korzyści, które właściwe są dla mebli drewnianych w ogóle. Naturalne, a równocześnie neutralne pod względem estetyki, piękno materiału stwarza duże możliwości w kwestii aranżowania i doboru pozostałych elementów wystroju wnętrza. Różne rodzaje drewna, na równi z zastosowanymi technikami postarzania, nadają jej większej wyrazistości, sprawiając, że nawet pozostawione solo, meble z tej kolekcji i tak będą miały charakter. Poza prostotą formy, nie brak tutaj również finezyjnych akcentów. Zwróciliście uwagę na jednocześnie klasyczne i nowocześnie asymetryczne nogi stołu, stolika kawowego i konsoli? To wszystko sprawia, że seria ta świetnie sprawdzi się jako meble w eklektycznych wnętrzach.

Lampa Stołowa Elephant SafariFotel Cigar Lounge czerwonyStolik Kawowy Duld RangeDywan Home Sweet Home

Fotel Tudor II

Dodatki i akcesoria

Nieco surowa uroda kolekcji Duld Range zostanie z kolei uwypuklona poprzez zestawienie jej z meblami w stylu industrialnym – chłód stalowych czy metalowych elementów, zostanie idealnie zrównoważony ciepłymi odcieniami drewna, finalnie pozwalając na stworzenie we wnętrzu atmosfery przytulnej, ale z lekkim pazurem.

Fotel Tudor IIPoduszka El Zigzag

Lampa Stołowa Net FlexStolik Kawowy Duld Range

To również dobra propozycja dla miłośników wnętrz urządzonych z wykorzystaniem intensywnych i wyrazistych kolorów – mogą to być zarówno nowoczesne krzesła w energicznych barwach, jak i orientalne meble w charakterystycznych dla Dalekiego Wschodu kolorach. Także wzorzyste dywany będą tutaj zawsze pasować idealnie.

Stół Duld RangeKomoda Duld Range

Szafa Shanti Surprise Puzzle IIŁawka Gym GabbyFotel Tudor IIPoduszka El Zigzag