Meble na wysoki połysk

Stoliki WireLustro Water Drops IIIKrzesło JumperKrzesło Radar Bubble I białeStół Grande Possibilita IILampa Wisząca Multi Speaker

Niewyszukane kształty kolekcji Heaven to czytelny przekaz – prostota niezmiennie ma się dobrze i nigdy nie opuści trendów wnętrzarskich. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nadać jej nieco bardziej zdecydowanego i wyrazistego charakteru… W przypadku Heaven, projektanci KARE zdecydowali się na zestawienie wyważonej formy z lakierowanymi w wysokim połysku powierzchniami o jasnej kolorystyce.

Prostota w wysokim połysku

Spokojna tonacja harmonijnie wtapia się przede wszystkim w aranżacje, w których zdecydowanym priorytetem jest uporządkowanie i równowaga. Istotna rola przypada tutaj subtelnym detalom, które z jednej strony świetnie komponują się z nienachalną estetyką, z drugiej zaś umiejętnie przełamują tę wzorniczą prostotę, sprawiając, że trudno jej zarzucić nudę i monotonną urodę.

Lustro Sprocket

Heaven – zero grawitacji…

Dzięki zastosowaniu jednocześnie prostej i finezyjnej podstawy z lakierowanej na czarno stali, uzyskany został zamierzony efekt lekkości, sprawiający, że te masywne korpusy o geometrycznych kształtach zdają się lewitować nad podłogą. Z drugiej jednak strony, zdecydowana stal nie pozostawia złudzeń – w zależności od modelu stalowa baza ma różną wysokość, zawsze jednak skonstruowana jest w sposób, który mocno eksponuje powierzchnię pod meblem.

Lustro Puzzle Rectangular

W towarzystwie wzorów i kolorów

Heaven będzie się czuć wyśmienicie zarówno w towarzystwie minimalistycznej kolorystyki bazującej na bieli, szarości i czerni. Równie dobrze poradzi sobie w asyście mocnych pod względem koloru akcentów, umiejętnie je balansując. Nie pogardzi także przytulnymi dywanami, jak i sąsiedztwem luster. Heaven daje też dużą swobodę w kwestii dodatków, jak chociażby obrazy – nam najbardziej podoba się zestawienie z tymi utrzymanymi w klasycznej kolorystyce czerni i bieli, w szczególności do gustu przypadły nam te przedstawiające dzikie piękności z afrykańskiej sawanny.

Obraz Face LionObraz Face Tiger