KARE nie tylko pięknymi meblami i lampami stoi, nasze dodatki wystroju wnętrz również potrafią zachwycić. A żeby Wam to ostatecznie udowodnić, dzisiaj będzie o dodatkach, o których warto nie zapominać w trakcie urządzania wnętrza, bo to nie tylko sposób na dodanie mu przytulności, ale i spore możliwości zindywidualizowania jego charakteru, a tym samym wyrażenia osobowości właścicieli.

Akcesoria wystroju wnętrz mają w naszej ofercie naprawdę silną reprezentację (zdecydowanie zbyt liczną, jak na pojemność jednego posta), tym razem postanowiliśmy więc skoncentrować się na trzech, które stosunkowo najłatwiej wprowadzić do aranżacji, a równocześnie takie, które swoją obecnością przyczynią się do jej udanej i widocznej metamorfozy. Dwa pierwsze z pewnością Was nie zaskoczą, ale trzeci…

Poduszki dekoracyjne – bo przytulności nigdy za wiele

Poduszka CasarecciePoduszka El ZigzagPoduszka Leaf IPoduszka Pata De Gallo

Poduszki dekoracyjne to nie bez powodu jeden z najpopularniejszych sposobów na odświeżenie czy wręcz gruntowną metamorfozę pomieszczenia – to rozwiązanie nie tylko szybkie do przeprowadzenia, ale też niosące ze sobą olbrzymią dawkę przytulności, zarówno jeśli o sypialni, jak i o salonie mowa.

Poduszka Film Diva IPoduszka Film Diva IIPoduszka Kelim Pop zielonaFotel Regency I niebieskiPoduszka Starry Sky Różne Kolory

Obraz Touched Boy with Butterflys małyPoduszka StarlettDywan MilagroStolik Teatime II

Sofa MiragePoduszka Kelim Pop żółtaStolik Kawowy Network złoty

Zarówno ułożone na łóżku, jak i salonowej kanapie, poduszki będą się świetnie prezentować, przy okazji dając nam szerokie możliwości dekoracyjne – jednobarwne w podobnej tonacji kolorystycznej albo każda z innym, pozornie „gryzącym się” deseniem. Możemy również bawić się ich wielkością oraz kształtem – każdy chwyt jest dozwolony, a pole manewru ograniczone jedynie naszą wnętrzarską wyobraźnią.

Salon to jednak nie tylko sofa czy narożnik – nie zapominajcie o fotelach! Z pewnością zyskają na urodzie, jeśli towarzyszyć im będzie jedna lub dwie zachęcające do odpoczynku poduszki.

Lampa Ścienna StarStojak na Parasole FoxWazon Shakedelic Colore IIKomoda Authentico IVPoduszka Fiesta Owl Różne KoloryPoduszka TransferFotel Florida IV

Konsola SoleilKrzesło Forum Wood III brązowePoduszka Scandi Chic pomarańczowa

Poduszka Camouflage

Poduszka Fiesta Owl Różne KoloryPoduszka TransferPoduszka Flexion

Poduszki dekoracyjne przyczynią się do tego, że wnętrze nie tylko zyska dodatkowy zastrzyk przytulnej energii, ale przede wszystkim sprawią, że wspólnie spędzany w rodzinnym gronie czas stanie się jeszcze przyjemniejszy. Pamiętajmy również, że zmiany, jakie będziemy mogli osiągnąć, wykorzystując poduszki dekoracyjne, wiążą się ze stosunkowo niewielkimi kosztami – to rozwiązanie całoroczne, równie dobre w trakcie zimowych wieczorów z książką w ręku, jak i poobiednich drzemek w trakcie letniego weekendu.

Wazony – wiosna przez cały rok

Wazon Largo VIIWazon Largo VWazon Largo VIIIWazon Largo IWazon Largo IIIWazon Largo VI

Nie tylko kwiaty, ale również wazony to zawsze dobry pomysł na dekorację. Sprawdzą się na jadalnianym stole, salonowej komodzie, stoliku nocnym w sypialni, a nawet parapecie – wszędzie, gdzie tylko znajdzie się dla nich wolna przestrzeń, albo tam, gdzie podpowie Wam wyobraźnia. Ustawione na podłodze, a nawet puste, nadal będą wnosić do wnętrza dużą dawkę dekoracyjności.

Wazon Caesar IIKrzesło Forum Wood II jasnoróżoweKrzesło Forum Wood II zieloneStół Horseshoe

Komoda Nature Line IIWazon Azucar III

Wazon Bravo II

Wazon Palazzo Rosegold IIWazon Palazzo Rosegold I

Jeśli wystrój pomieszczenia nieco już Wam się znudził, wazon to bardzo dobry sposób na ożywienie aranżacji i wprowadzenie do niej wyrazistego akcentu przełamującego monotonną całość. Wystarczy, że wybierzecie nieco kontrastowy w stosunku do całości wystroju model wazonu, dla równowagi zaś umieszczając w nim kwiaty dopasowane do koloru ścian lub mebli.

Lampa Wisząca SpiryWazon Helix MattKrzesło Forum Wood II białeStół Molekular złotyKrzesło Forum Wood II czerwone

Wazon Caesar II

Stół Mesh BrassKrzesło Econo Slim BuffaloWazon LeChiffre I

W okresie jesienno-zimowym warto wypełnić wazony zasuszonym wcześniej bukietem (polecamy stworzony wręcz do suszenia zatrwian) lub zwykłymi gałązkami. Mminimaliści mogą pozostać przy wersji solo, pozostali zaś mogą je potraktować jako bazę do dodatkowych dekoracji, np. w formie zawieszek.

Zegary – szczęśliwi czasu nie liczą, ale…

Zegar Stołowy Flow srebrny

… jeśli lubią się wyróżniać, to taką dekorację warto mieć w swym domu. Zegary nie są co prawda żadną nowością na salonach, mamy jednak wrażenie, że od dłuższego już czasu ich potencjał nie jest w pełni wykorzystywany. A szkoda, bo to nie tylko wysokie walory estetyczne, ale i względy praktyczne w jednym. Poza tym dodatkowe korzyści w walce z uzależnieniem od telefonów – pretekst sprawdzenia godziny na wyświetlaczu odpada, gdy na ścianie lub blacie mebla mamy takie coś…

Komoda Underground IIZegar Wiszący Vintage Colore II małyFotel Big Boss VDywan Union Jack

Zegar Stołowy CucinaKomoda Babalou VI mango

Zegar Wiszący Paris IronKrzesło Econo Very British