Nowości w KARE Design

W dużym skrócie – jak zwykle w naszym wypadku będzie się działo… i to sporo! Futrzaste fotele obok drewnianej klasyki w skandynawskim stylu, asymetryczne regały o opływowych kształtach, przywodzące na myśl pustynne wydmy z dalekich stron świata, a wszystko to w nastroju celebracji chwil w gronie najbliższych, obowiązkowo w towarzystwie tegorocznych gwiazd KARE, czyli stołów do jadalni – tak właśnie może wyglądać Wasz kolejny rok, jeśli tylko zdecydujecie się go spędzić z nami.

Nowości i zapowiedzi w 2016 roku

Nadal będzie kreatywnie i zaskakująco, pojawi się jednak również sporo propozycji o stosunkowo neutralnym charakterze. Miłośnikom zachowawczych aranżacji przypadną one do gustu solo, z kolei miłośnicy bardziej odważnych wnętrz, będą mieli czym równoważyć ekstrawaganckie akcenty. Będzie jak zwykle cały przekrój stylistyk i materiałów, bo kochamy różnorodność i eksperymentalną zabawę na styku konwencji.

Zapraszamy do stołu!

Rok 2016 będzie rokiem spotkań w gronie rodziny i najbliższych – tego życzymy zarówno Wam, jak i sobie! I tutaj na scenę wkracza gwiazda nadchodzących sezonów, czyli stół do jadalni. Odłóżcie zatem telefony i inne zbędne gadżety, bo prawdziwe życie toczy się właśnie przy nim. Żadne smsy i chat-y nie zastąpią prawdziwej bliskości i rozmowy, a ta zawsze lepiej smakuje przy stole. A gdy goście sobie pójdą, wtedy dopiero stół możemy zamienić w domowy kącik pracy z laptopem w roli głównej.

Dodatki i akcesoria

Jeśli jednak natura poskąpiła Wam inwencji w tej kwestii lub zdolności manualnych, to też nie musicie się martwić – chyba wiecie, gdzie znajdziecie najlepsze dodatki i akcesoria do wystroju swoich wnętrz? 😉 Wracając jednak do meritum – stół to (z różnych względów) podstawa, dlatego znajdziecie ich w naszej ofercie jeszcze więcej niż do tej pory, zwłaszcza klasyczne drewniane stoły do jadalni będą w tym roku cieszyły się specjalnymi względami projektantów KARE.

Lampa Wisząca Parecchi Art HouseRegał Authentico LadderRegał Authentico 3Komoda Authentico VIKomoda Authentico IVStół Authentico VII

Stół Epoca IIStół Valencia IStół Memory I

Operacja „Pustynna burza“

Pozostając pod urokiem piaszczystych wydm egzotycznych pustyń, projektanci KARE stworzyli „Gobi“ – designerską wizję życia w stylu pustynnych Nomadów. To propozycja w szczególności dla tych, którzy w domowym zaciszu pragną cieszyć się oazą spokoju i naturalnych klimatów oraz kolorystyk przez cały rok. Nie mogło zatem zabraknąć niewysokich puf oraz stolików kawowych, jak również tapicerowanych mebli w lekko wypłowiałych od słońca barwach – znajdziecie tu zarówno kolory piasku, poprzez delikatne pastelowe róże, na wariacjach na temat ochry kończąc. Charakterystyczne wzory nabrały bardziej nowoczesnego wyrazu poprzez zastosowanie m.in. drewna z recyklingu i nowatorskich inkrustacji. Z kolei regały w ciepłych, miodowych odcieniach, nie tylko kształtem nawiązują do śladów, które na piasku pozostawia wiatr, przypominając o nim również swym pięknym usłojeniem.

Komoda Art Rings Wazon LeChiffre III mały

Radość kolorowego życia pod szyldem “Joy of living”

Optymizm zmiesza się tutaj z kolorami, a designerska brawura połączy z radością życia. Będzie zaskakująco i odważnie, jednak daleko od kiczu – wystarczy jedynie zachować lekki umiar i… niekoniecznie łączyć wszystko razem w jednym wnętrzu 😉 Naszymi faworytami pozostają futrzasty fotel Yeti i komoda Spaghetti, nawiązująca do włoskiego designu z lat 50. – fantazyjnie, a nawet nieco psychodelicznie… bo KARE wie, jak wyróżnić Twoje wnętrze i nadać mu wyjątkowości.

Lampa Podłogowa Chicken Checker