Premiera katalogu Home Couture 2018

Dzisiaj mamy dla Was zapowiedzianą wcześniej relację z premiery katalogu Home Couture w showroomie KARE. Jesteście ciekawi jak wyglądało całe wydarzenie? Zostańcie z nami i poświęćcie chwilkę na lekturę dzisiejszego posta.

Premiera katalogu Home Couture 2018

14.06.2018 r. kilka minut po godzinie 19:00 krakowski showroom KARE przeszedł drobną metamorfozę i powitał w swoich progach blisko 100 niezwykłych gości – projektantów i architektów, których zaprosiliśmy na premierę katalogu Home Couture 2018. Imprezie towarzyszyła prezentacja trendów i nowości produktowych, które w ostatnim czasie pojawiły się w ofercie KARE.

Sądząc po uśmiechach i zadowoleniu zainteresowanych, nie mamy wątpliwości, że zostały one przyjęte z dużym entuzjazmem. I szczerze mówiąc wcale nas to nie dziwi, bo po obejrzeniu katalogu sami jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Wyrazista i mocno nasycona kolorystyka, przytulne tkaniny i ubrane w nowatorskie formy drewno, bliskość natury i elegancja, która czerpie inspirację z opalizujących odcieni mosiądzu i złota to tylko mała zapowiedź tego, co designerzy KARE przygotowali dla Was w tym sezonie.

Co z tej okazji przygotowaliśmy?

My jako gospodarze zadbaliśmy oczywiście o odpowiednią oprawę i atrakcje dla gości. Dla zaproszonych został przygotowany poczęstunek i koncert na żywo w wykonaniu wokalistki Sandry Mika. Uczestnicy imprezy mogli także podziwiać pokazy barmanów z Elite Pro Bartenders, którzy serwowali drinki noszące nazwy aktualnych trendshows KARE.

Dodatkowo, na czas eventu przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i zniżki na cały asortyment dostępny w salonie, a dla gości, którzy dokonali zakupów zorganizowaliśmy loterię. Nagrody do niej zostały ufundowane przez partnerów wydarzenia, którymi zostali Pravda Vodka i MINI Dobrzański. Na imprezie pojawiła się także Karolina Jędrzejczyk, autorka popularnego bloga parentingowego “Szafeczka”.

Impreza zakończyła się późnym wieczorem i odniosła ogromny sukces. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zaowocuje efektami współpracy z wieloma projektantami i częstymi odwiedzinami w krakowskim showroomie KARE.