Redboxx Days w salonie KARE

Pewnie zauważyliście, że ostatnio było nas tutaj trochę mniej. To dlatego, że dużo pracowaliśmy nad zmianą aranżacji salonu, braliśmy udział w szkoleniach i zorganizowaliśmy spotkanie dla architektów, z którego relację wraz ze zdjęciami będziecie mogli zobaczyć na blogu już wkrótce. Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami z Redboxx Days w salonie KARE – eventu, w którym mieliśmy przyjemność brać udział w ubiegłym tygodniu.

Redboxx Days w salonie KARE

Głównym celem całego wydarzenia była prezentacja nowych produktów i najnowszych kolekcji KARE. Zostały one zaaranżowane w taki sposób, że zaproszeni goście spacerując po niemieckim showroomie mogli samodzielnie odkrywać trendy, które będą wyznaczać kierunek wystroju wnętrz w nadchodzącym sezonie. Po tej części eventu, nasz team wziął udział w kilku szkoleniach, podczas których omawiane były tematy związane z planami KARE na najbliższy rok.

Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić Wam, że będzie się naprawdę dużo działo. A tymczasem, żeby nie pozostać gołosłownym, zapraszamy Was na małą fotorelację z Redboxx Days. Zobaczycie tam nowe produkty marki w bardzo kreatywnych i nieszablonowych aranżacjach. Może zaczerpniecie inspiracji i zdecydujecie się na zmiany w Waszych domach?

Lampa stołowa Jupiter niebiesko-czarna; Lampa podłogowa Jupiter niebiesko-czarna; Fotel bujany Oslo; Koc Yarn turkusowy 127×152 cm; Dywan Circle III kolorowy

Dywan Brick Green; Lampa stołowa Creation Ring; Figurka Turtle Gold XL; Stolik kawowy Prisma

Lampa wisząca Triangle I czarna 60 cm; Lampa wisząca Triangle I czarna 40 cm

Lampa wisząca Prisma Ice Cube I; Lampa wisząca Prisma Ice Cube II; Lampa stołowa Mushroom: mosiężna, chromowana

Sofa Bruno; Lampa wisząca Saloon IV; Dywan Hieroglyphics 240×170 cm

Krzesło Spaghetti miedziano-białe; Organizer Pineapple; Dywan Fur biały 60×90 cm; Dywan Circle II kolorowy; Lampa podłogowa Facile Taille; Poduszka dekoracyjna Fur Flamingo 30×50 cm; Poduszka dekoracyjna Fur Cactus 45×45 cm

Lampa podłogowa Hourglass; Ława Meander I; Sofa Rimini 2-osobowa

Fotel San Diego różowy; Pufa Ovillo 45×65 cm żółta; Stolik Jupiter

Sofa Purple Rain; Fotel Purple Rain

Stoliki kawowe Limbo; Lampa wisząca Harlekin; Ława Sacramento Rectangular 120×70 cm