Sofy i fotele MTI-Furninova

Po kilku postach dotyczących najnowszych trendów i sporej dawce wnętrzarskich inspiracji, dzisiaj chcemy powrócić do tematu zaprzyjaźnionych marek i przedstawić Wam kolejnego producenta, którego asortyment udostępniamy w krakowskim showroomie KARE.

Cenicie dobry design i wygodę, a sofy i fotele stanowią u Was centrum domowego życia? W takim razie zostańcie z nami i zobaczcie, co do powiedzenia na ich temat ma MTI-Furninova.

Sofy i fotele MTI-Furninova

MTI-Furninova to polsko-szwedzka firma o międzynarodowym zasięgu, która od 20 lat dostarcza wnętrzom nowoczesnych rozwiązań. To marka, która przy współpracy ze znanymi designerami, projektuje sofy, fotele, krzesła i łóżka, które odpowiadają współczesnemu stylowi życia.

Design, który reprezentuje umiejętnie czerpie z prostoty i w bezpośredni sposób wyraża zamiłowanie do minimalizmu typowego dla nordyckich wnętrz. W jej ofercie można znaleźć meble tapicerowane do salonu i jadalni, które odpowiadają założeniom skandynawskiej, klasycznej i nowoczesnej estetyki.

Łącząc piękny wygląd z funkcjonalnością, producent podkreśla dbałość nie tylko o wygodę, ale i bezpieczeństwo użytkowania. Sofy i fotele, które oferuje to prawdziwa uczta dla oka i świetny sposób na komfortowe spędzanie czasu w domowej przestrzeni.

Piękne i niezawodne sofy do salonu

Produkty tej marki mają liczne zalety, do których w pierwszej kolejności można zaliczyć dobry i funkcjonalny design oraz najwyższej klasy materiały. Stawiając na wysoką jakość i ergonomię firma nie tylko realizuje swoją filozofię, ale i nieustannie ulepsza swoje produkty tak, aby były maksymalnie wygodne podczas użytkowania.

Sukces oferowanego przez tą firmę asortymentu to nie tylko efekt wizualny, ale przede wszystkim wnętrza mebli, na które składają się wykonane z klasycznej sklejki lub naturalnego drewna konstrukcje i wypełnienia w postaci elastycznej pianki, włókniny czy pierza. Do pokrycia wierzchnich części sof najczęściej wykorzystuje się skórę naturalną i tekstylia.

W temacie kolorystyki marka chętnie wykorzystuje uniwersalne odcienie beżu i szarości. Nie oznacza to jednak, że stroni od barw w typie brązu, granatu czy czerni. Wręcz przeciwnie – w ofercie można znaleźć wiele modeli, które utrzymane są w wyrazistych tonacjach kolorystycznych.

Funkcjonalne i praktyczne sofy modułowe

Skoro już tak dużo powiedzieliśmy o estetyce to teraz kilka zdań poświęcimy kwestii funkcjonalności. Jest to temat o tyle warty uwagi, że polsko-szwedzki producent proponuje meble wypoczynkowe, które z powodzeniem spełniają swoje funkcje w różnych konfiguracjach.

Oprócz klasycznych sof 2- i 3-osobowych w asortymencie MTI-Furninova znajdują się także narożniki, sofy modułowe i sofy z funkcją spania.

Eleganckie i wygodne meble tapicerowane

Nonkonformizm, który gra w duszy projektantów marki, pozwala im nie tylko zaskakiwać, ale także tworzyć sofy i fotele, które w niebanalny sposób łączą nowoczesność z elegancją typową dla klasycznej estetyki.

Chociaż główną inspirację stanowi tutaj tradycja, to poprzez swoje projekty marka stara się pokazać klasyczny design w nowym świetle. Nieskomplikowane rozwiązania, które umiejętnie współpracują z nowatorskim wzornictwem sprawiają, że meble MTI-Furninova nie tylko czynią życie wygodnym, ale i pozostają odporne na przemijające trendy przez długie lata.