Styl śródziemnomorski

Styl śródziemnomorski – trochę bieli, trochę lata…

Im bliżej lata, tym bardziej wakacje nam się marzą – takie z dużą ilością słońca, piękną plażą  i leniwymi wieczorami w nadmorskich knajpkach. Trochę jeszcze sobie na nie poczekamy, ale nikt przecież nie zabroni nam już teraz wprowadzać się w wakacyjny nastrój, a w tym przypadku pomoc naszej kolekcji Taberna będzie nieoceniona. Nieco rustykalna, nieco baśniowa – nasza dzisiejsza bohaterka idealnie wpisuje się w styl śródziemnomorski.

Szafa TabernaStół Taberna biały

Drewniane meble do salonu i jadalni

Kolekcja Taberna to przede wszystkim meble do salonu i jadalni. Znajdziecie tu wszystkie niezbędne do umeblowania tych pomieszczeń elementy. Złamana biel, uchwyty w mosiężnym wykończeniu i przetarcia sprawiają, że jest to czytelna dedykacja dla wszystkich miłośników postarzanych mebli w stylu vintage. Dodatkowo egzotycznego posmaku nadaje jej drewno mango, z którego kolekcja ta jest wykonana.

Krzesło Taberna białeStół Taberna białyDywan Kelim Pop zielonyWazon Muse IIIWazon Muse II

Precyzja w każdym calu

Obok Taberny trudno przejść obojętnie – przykuwająca wzrok ornamentyka zachwyca precyzją wykonania, równocześnie przywodząc wspomnienia wakacyjnych spacerów po klimatycznych zakątkach. Proste formy w połączeniu z odrobiną romantyzmu stanowią przemyślaną i wyważoną całość – to z jednej strony klasyczne, z drugiej zaś pełne sentymentalnego uroku meble, które mogą stworzyć podstawę dla wielu wnętrzarskich aranżacji.

Ramka Zick ZackSzafa Taberna

Regał TabernaFotel MandalaKomoda Taberna

Dla miłośników stylu boho i hippie

Nam w szczególności podoba się kolekcja Taberna we wnętrzach inspirowanych stylem boho i hippie – w ich niezobowiązującym charakterze będzie jej wyjątkowo dobrze. Hippisowski luz i dystans do świata, tak samo, jak i charakterystyczny dla bohemy bunt, to sprawdzone przepisy na optymistyczne aranżacje, gdzie królują energiczne kolory i zaskakujące zestawienia wzorów. Pozornie niepasujące do siebie elementy okazują się jednak tworzyć niezwykle zgrabną i zgodną całość. Taberna nie tylko harmonijnie wkomponuje się w ten styl, ale i subtelnie przełamie jego krzykliwość.

Regał TabernaSzafa Taberna

Regał TabernaFotel Mandala

Jeśli o boho mowa, to nie może również zabraknąć patchworku – w towarzystwie mebli z kolekcji Taberna z pewnością nabierze on  łagodniejszego charakteru, nadal pozostając jednak dobrym sposobem na stworzenie oryginalnego wystroju wnętrza.

Lampa Wisząca Saloon IFotel Wing Patchwork IIStolik Kawowy ze Stołkami Antico (3/Set)