Światowe marki w salonie KARE

Znane marki, które znajdziecie w krakowskim showroomie KARE

To, że nasze kolekcje urzekają różnorodnością, powinno już być dla Was oczywiste, ale jest coś, czego możecie o nas jednak nie wiedzieć. Krakowski showroom KARE to również możliwość zapoznania się z ofertą kilku innych marek, które należą do światowej czołówki w kategorii home designu – dzisiaj parę słów właśnie o nich. Jeśli zatem jeszcze nie zdecydowaliście się na wizytę u nas, to zerknijcie, co jeszcze oprócz niepowtarzalnej atmosfery naszych autorskich kolekcji Was ominęło.

Kartell – włoska ikona współczesnego designu

Entuzjaści obserwujący światowe trendy wnętrzarskie, zapewne już niejednokrotnie natknęli się na produkty autorstwa Kartell – oryginalne i innowacyjne, dające jednak szerokie możliwości ich aranżacji we wnętrzach urządzonych w diametralnie odmiennych stylach. Marka ta znana jest przede wszystkim z powodu prekursorskiego wykorzystania tworzyw sztucznych do produkcji designerskich mebli. Teraz na własne oczy zobaczyć wielokrotnie nagradzane na konkursach branżowych projekty Kartell, jak chociażby krzesła Louis Ghost czy Comback, a tym samym ostatecznie pożegnać się ze stwierdzeniem, że meble z plastiku alternatywa godna jedynie ogrodowo-balkonowych aranżacji.

Linie Design – designerskie dywany prosto z Danii

To coś, co powinno się spodobać zarówno amatorom tradycyjnych aranżacji, jak i zwolennikom nowoczesnego wzornictwa, którzy uwielbiają zaskakiwać oryginalnymi akcentami. Czego przede wszystkim możecie się po Linie Design spodziewać? Jak na duńską markę przystało, w sferze jej zainteresowań pozostają przede wszystkim dywany w stylu skandynawskim. Znajdziecie tu zarówno tradycyjne ręcznie tkane dywany, jak i coraz bardziej zyskujące na popularności dywany patchworkowe.

Koziol – niemiecka jakość i funkcjonalność

Koziol to przede wszystkim dodatki wystroju wnętrz i akcesoria wyposażenia domowego, urzekające w równym stopniu estetyką, co i funkcjonalnością. Praktycznie i pięknie wyposażona kuchnia czy łazienka? Z produktami tej marki to naprawdę nic trudnego. Dodatkowo Koziol to mistrz prezentów. Jeżeli poszukujecie drobiazgu dla bliskiej osoby, to możecie sobie zaoszczędzić poszukiwań… Od razu bliżej przyjrzyjcie się proponowanemu przez tę markę asortymentowi.

Umbra – kreatywna codzienność

Kanadyjska Umbra to kolejna propozycja dla wyznawców teorii, że to dodatki tworzą prawdziwy charakter wnętrza. W szerokiej ofercie marki znajdziecie nie tylko funkcjonalne wyposażenie kuchni czy łazienki, ale przede wszystkim wiele akcesoriów, które poza funkcją użytkową, stanowić również będą ozdobę Waszych wnętrz. Stojaki na biżuterię w rozmaitych kształtach, czy zestawy do wina, to zaledwie niewielka część z proponowanych przez tę markę produktów, które wzbogacą Waszą codzienność.

Janpol – dobry sen po polsku

Łóżko Sophy 160x200cm

Na koniec coś dla zwolenników zasady „dobre, bo polskie” – nasza rodzima marka, której szeroko prezentować zapewne nie musimy. Janpol nie tylko na polskim rynku zasłynął wysoką jakością oferowanych produktów. Znajdziecie tutaj nie tylko komfortowe materace, ale i inne akcesoria i wyposażenie sypialni, takie jak różnego rodzaje nakładki i ochraniacze pod materac.