Targi Salone del Mobile w Mediolanie

Lubicie być na bieżąco z trendami i nowinkami ze świata designu? Jeśli tak, to zapewne ucieszy Was informacja, że  w tym roku KARE po raz kolejny weźmie udział w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń wnętrzarskich – targach Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie.

Targi iSaloni 2018

57. edycja targów iSaloni, które odbędą się w dniach 17.04 – 22.04.2018 r. skierowana jest przede wszystkim w stronę producentów i firm działających w sektorze mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Poza sobotą i niedzielą targi będą czynne tylko dla osób związanych zawodowo z branżą. Organizatorzy spodziewają się ponad 300 000 zwiedzających ze 165 krajów. Imponująca frekwencja, która z roku na rok wzrasta, jest m.in. wynikiem kontaktów biznesowych, jakie można zawrzeć na targach.

Na powierzchni 200 000 m2 swoją ofertę tym razem zaprezentuje około 2000 wystawców. Podczas eventu równolegle będą odbywać się wystawy towarzyszące – 22. edycja EuroCucina FTK – Technology For The Kitchen, International Bathroom Exhibition i 29. Edycja International Furnishing Accesories Exhibition, która została podzielona na trzy kategorie. Są nimi: „Classic: Tradition in the future”, „Design” i „xLux”. W tym roku prezentowane przez wystawców nowości będą skupiać się przede wszystkim na akcesoriach wyposażenia wnętrz oraz kuchniach i łazienkach.

KARE na targach Salone del Mobile w Mediolanie

KARE Design, które w tym roku także dołączy do tego prestiżowego wydarzenia, zaprezentuje własne trendy z aktualnego katalogu Home Couture. Na zlokalizowanym w hali nr 14 stoisku E49 – E53 zwiedzający będą mieli okazję nie tylko poznać oryginalną ofertę naszej marki, ale i debiutujące w tym sezonie nowości produktowe.

Zawsze marzyliście o tym, żeby wziąć udział w targach iSaloni? W takim razie to idealna szansa, aby to marzenie ziścić.  Jeśli chcecie na własne oczy zobaczyć piękno prawdziwego designu to nie zastanawiajcie się i ruszajcie do Mediolanu. Jesteśmy pewni, zaliczycie tą wycieczkę do grona niezapomnianych.

Na zachętę zamieszczamy krótką relację z poprzednich targów. Po designerskim świecie mebli i dekoracji osobiście oprowadzą Was CEO KARE –  Peter Schönhofen i Jürgen Reiter.

Poniżej znajdziecie mapki, które pomogą Wam trafić na nasze stoisko.

P.S. Do zobaczenia w Mediolanie! 🙂