Asymetryczne meble

Kolekcja Valencia od KARE

KARE to nie tylko kolekcje ekstrawaganckie i awangardowe – to również kolekcje, które trudno poddać jednoznacznej definicji, z uwagi na ich pełną sprzeczności urodę, jak ma to miejsce właśnie w przypadku naszych dzisiejszych bohaterów, jakimi są asymetryczne meble z serii Valencia.

Asymetryczne meble? Jesteśmy, na tak!

Kolekcja Valencia z jednej strony urzeka prostotą i wyważeniem kształtów, z drugiej jednak niesie ze sobą pełną wdzięku i wyrazistego charakteru asymetrię. Te piękne, drewniane meble to nie tylko ciepła, acz zróżnicowana kolorystyka, ale przede wszystkim oryginalne wzornictwo, sprawiające, że fronty mebli nabierają nawiązującej do efektu trójwymiarowości urody.

Komoda Valencia

Moc aranżacyjnych możliwości

Valencia to przede wszystkim meble do salonu i jadalni, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagościły one także w pomieszczeniach pełniących odmienne funkcje. Znajdziecie tutaj zarówno praktyczne komody, częściowo przeszklone witryny, jak i regał z asymetrycznymi półkami. Jest i stół do jadalni, a nawet trzy występujące w różnych rozmiarach modele – wszystkie one stanowią nieco kontrastową w porównaniu do reszty kolekcji propozycję.

Regał ValenciaStół Valencia I

Dla tych, którzy kochają drewno

To w szczególności propozycja dla tych, dla których drewniane meble są niezmiennym przedmiotem wnętrzarskiego uwielbienia, w równym stopniu stawiających jednak na kreatywny design. W kolekcji Valencia ponadczasowy urok natury spotyka się z modernistyczną estetyką, stanowiąc idealny przykład mariażu klasyki z nowoczesnością.

Komoda ValenciaSofa LeafRegał ValenciaStół Valencia IIIKrzesło Forum TrumpetLampa Wisząca Variety

Sofa Leaf

Dodatki i akcesoria

Pomimo swej charakterystycznej urody, Valencia nie boi się kolorów, równie dobrze odnajdując się w towarzystwie wielokolorowych lamp, dywanów i akcesoriów, jak i w sąsiedztwie soczystych kolorów w monochromatycznym jednak wydaniu.

Regał Valencia

Fotel Angels Wings Eco żółty wełnaFotel Session żółtyKrzesło Econo Slim Rhythm żółteKrzesło Forum Wood II ciemnożółteWazon Azucar IIIŁawka Motley Rhythm żółta

Patchworkowe przeploty

W wersji dla odważnych koneserów designu, kolekcji Valencia towarzyszyć mogą nawet nieco krzykliwe meble o patchworkowym wzorze. Okazuje się, że jej asymetryczne i mozaikowe fronty również w takiej konfiguracji mogą się odnaleźć z sukcesem.

Mamy jednak świadomość, że powyższa propozycja może znaleźć uznanie jedynie w przypadkach o mocno oryginalnym guście. Co jednak powiecie na zaledwie jeden patchworkowy fotel do kompletu?

Fotel Wing IIIFotel EthnoticaFotel Wing Patchwork II