Warsztaty kulinarne z gwiazdami

Pogoda w ostatnich dniach co prawda nie napawała nas optymizmem, jednak mimo to, nie daliśmy się zimowej chandrze i na nadejście kalendarzowej wiosny przygotowaliśmy się stosownie wcześniej. 12 marca 2018 r. dzięki współpracy z portalem allaboutlife.pl zostaliśmy partnerem autorskich warsztatów kulinarnych z gwiazdami, które odbyły się w pięknym showroomie Electro Atelier w Warszawie.

Warsztaty kulinarne z gwiazdami

Głównymi bohaterkami i prowadzącymi spotkanie były aktorka i blogerka Monika Mrozowska oraz psychodietetyk i dietetyk kliniczny, autorka książek i bloga „Mama w wielkim mieście” Katarzyna Błażejewska – Stuhr. Jak podkreślały organizatorki, decyzja o ich zaproszeniu nie była przypadkowa – obie Panie czynnie angażują się w propagowanie zdrowego stylu życia.

Monika Mrozowska

Katarzyna Błażejewska – Stuhr

Kolejna już edycja warsztatów jak zwykle była ogromną dawką wiedzy i inspiracji. Prowadzące chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem w kuchni i podpowiadały jak gotować, planować zakupy i wybierać zdrowe produkty. Spotkanie zostało zorganizowane przede wszystkim z myślą o dzieciach, ich upodobaniach i nawykach żywieniowych.

Najmłodsi uczestnicy wykazali się aktywnością i pomagali w przygotowaniu posiłków. Z ich pomocą powstały smaczne dania obiadowe, słodkie tarty i zdrowe desery przygotowane głównie na bazie mrożonek od firmy Hortex.

KARE na warsztatach kulinarnych

Korzystając z możliwości wsparcia tej inicjatywy, postanowiliśmy przedstawić najnowsze trendy w designie i kilka produktowych nowości. Postawiliśmy w tym temacie na klasyczny kontrast bieli i czerni oraz niezmiennie eleganckie złoto, które w tym sezonie będzie obecne w naszych wnętrzach pod postacią akcesoriów i dodatków.

Stół Bug I; Krzesło Duran: brązowe, czarne; Kieliszek do wina Gobi: I, IIKubek Organic Black

Dla odwiedzających nasze stoisko gości przygotowaliśmy oczywiście gadżety i małe upominki, które wręczaliśmy z nieskrywaną przyjemnością.

Fotel Lounge Leaf szary; Roślina dekoracyjna Cactus Ball 44 cm; Figurka dekoracyjna Welcome Guests I; Krzesło Armrest Ko Lanta

Kubek Capetown, Miska Capetown 12 cm, Talerz Capetown 26 cm, Talerz Organic 20 cm

Kubek Capetown; Kubek Capetown I; Dekoracja stojąca Turtle S złota; Figurka Mano złota

Fotel obrotowy Lounge Leaf usłyszał pod swoim adresem naprawdę mnóstwo komplementów. A i nasz Fred znalazł sobie całkiem urocze towarzystwo. 😉

Patrycja Bilewska (allaboutlife.pl) z córką

Na event oprócz Moniki Mrozowskiej i Katarzyny Błażejewskiej – Stuhr zostały zaproszone znane blogerki i celebrytki, m.in.: Ewa Szabatin, Thirtyfashion i Thirtycooking, Lizataste, Mrs_Harmony oraz Ashplumplum. W gronie partnerów obok KARE znalazły się marki, takie jak: Zepter, Hortex, Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw, Baziółka, Clean Hands, Cheers oraz Orientana.

Joanna Biernacka (Ashplumplum), Ewa Szabatin, Aleksandra Furka (Olciiak)

Magdalena Antosiewicz (Thirtyfashion)

Joanna Biernacka (Ashplumplum)

Poniżej zamieszczamy krótki filmik z tego wydarzenia.