regały i półki

Z czym kojarzą Wam się regały i półki? Domowa biblioteczka i nic więcej? Mamy nadzieję, że Wasze postrzeganie tych mebli nie ogranicza się wyłącznie do tej jednej roli, gdyby tak jednak było, to dzisiaj zamierzamy pokazać Wam, że to całkiem uniwersalne meble, które poradzą sobie dosłownie w każdym wnętrzu.

Nowoczesne regały

Należałoby zacząć od tego, że obecnie regały to już nie tylko masywne meble z litego drewna. W aktualnie dostępnej na rynku ofercie nadal spotkacie wiele drewnianych modeli, w kwestii wymiarów możecie jednak liczyć na sporą różnorodność. Meble te zaoferują Wam również szeroki wachlarz stylów, w które wpisują się swą estetyką. To już nie tylko nawiązujące do klasyki wzornictwo, ale i mocno designerskie meble, które z powodzeniem radzą sobie nawet w skrajnie nowoczesnych aranżacjach.

Stylowa organizacja przestrzeni

Regały i półki to przede wszystkim świetne rozwiązanie w kontekście organizacji przestrzeni, które w wielu przypadkach stanowić może ciekawą alternatywę dla wszechobecnych komód. W KARE znajdziecie regały, które poza otwartymi półkami posiadają również mniejsze i większe szafki, pozwalające na w pełni dyskretne przechowywanie. Nawet w przypadku otwartych półek, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pewne przedmioty nie były nadmiernie eksponowane. Wystarczy, że na półkach regału pojawią się wiklinowe lub rattanowe kosze, czy dekoracyjne pudełka.

Półki Speech Bubble (2/Set)Regał Authentico LadderRegał Authentico Zick ZackRegał Balance

Szyte na miarę możliwości wnętrza

Wybór regału powinien być uwarunkowany powierzchnią, jaką dysponujemy. Jeżeli pomieszczenie do największych nie należy, warto zastanowić się nad regałem wiszącym lub pojedynczymi półkami, które ułożymy w najbardziej dla nas optymalnej konfiguracji. Od dłuższego czasu trendem cieszącym się sporą popularnością są również regały nawiązujące formą do drabiny. Ten uniwersalny i ergonomiczny kształt z powodzeniem odnajdzie się w mocno zróżnicowanych pod względem stylu wnętrzach.

Regał Lounge Cube IV (3/Set)

1, 2,3… regał wybierasz Ty!

Jeżeli w swych wnętrzach stawiacie na prostotę i funkcjonalność, wartą rozważenia propozycją są regały modułowe, które świetnie wypadną zarówno w roli mebli stojących, jak i wiszących. Nie tylko niosą one ze sobą szerokie możliwości konfiguracji, ale i dają szerokie pole do popisu jeśli o ich zastosowaniu mowa. Poza oczywistą funkcją organizacji przestrzeni i przechowywania, sprawdzą się również jako dodatkowy stolik kawowy lub usytuowany u boku sofy stolik boczny.

Wieszak KnobsRegał Authentico V (5/Set)

Regały modułowe z całą pewnością zasługują na miano mebli nie tylko wielofunkcyjnych, ale i uniwersalnych w kontekście pomieszczeń, w których mogą funkcjonować. Co powiecie na wykorzystanie ich w przedpokoju? My jesteśmy zdecydowanie na tak.