Wnętrze w stylu etno

Komody z mauretańskimi inspiracjami, dekoracyjne poduszki niczym z namiotów pustynnych nomadów, orientalna ornamentyka ubrana w złoto i miedź – odkryj jeden z najnowszych trendów KARE!

Nowa kolekcja Gobi

Wnętrze w stylu etno to bardzo łatwy sposób na nadanie aranżacji wakacyjnego wdzięku i letniej atmosfery, która trwać może przez cały rok. Podążając tym tropem, projektanci KARE stworzyli trend Gobi, gdzie inspiracje zaczerpnięte z piaszczystych wydm egzotycznych pustyń tworzą designerską wizję beztroskiego życia.

Pełne wdzięku, inkrustowane powierzchnie komód, szaf i stolików kawowych, ręcznie wykonywane detale zdobnicze i cała paleta ciepłych odcieni goszczących na dekoracyjnych poduszkach i dywanach – to wszystko razem wzięte sprawi, że salon od razu nabierze orientalnego posmaku.

Pufa Choco CandyStolik Kawowy CleopatraSzafa Gobi Desert, Komoda Sherazade, Dywan Persian Patchwork

Komoda Alhambra III

Drewno i metal – duet idealny

Z odpowiednią kombinacją materiałów z łatwością nadasz swym wnętrzom urody w stylu etno. Zestawienie przytulnego drewna z metalem, najlepiej takim o antycznym wyglądzie, to w tym przypadku strzał w designerską dziesiątkę. Wystarczy zaledwie niewielki stolik z miedzianym blatem lub wazony kształtem nawiązujące do starożytnych amfor. Do tego odpowiednie lampy z abażurami i ławka lub skrzynia z naturalnych materiałów, takich jak konopie lub rafia i voilà – etno aranżacja w stylu Gobi gotowa.

Szafa Gobi DesertŁawka GobiLampa Wisząca African SummerStolik Kawowy Matchstick ILampa Wisząca Gobi PearlsPudełka Gobi

Wazon Gobi Wire IKomoda Alhambra IV

Orientalne klimaty

Meble muszą posiadać charyzmę – tylko spójrzcie na komody z serii Alhambra. Ich inspirowane orientalną ornamentyką fronty w połyskującym wykończeniu to bez wątpienia przykuwające uwagę akcenty. Warto również pamiętać o nastrojowych lampionach i latarenkach, dla których odpowiednie miejsce będą stanowić zarówno podłoga, jak i blaty mebli.

Dekoracja Ścienna Golden SnailKomoda Alhambra IKomoda Alhambra IIWazon Gobi IIWazon Gobi IDywan Gobi DesertDywan Fur beżowy

Stolik kawowy Cleopatra Ornament GoldŁóżko Manja Gobi DesertKomoda Alhambra IVDywan Milagro

Skórzane dywany o neutralnej kolorystyce

Podłoga a là Gobi to przede wszystkim dywany w stylu vintage z naturalnych materiałów i skóry w lekko wypłowiałych barwach. Znajdziecie tu zarówno kolory piasku, jak i delikatne, pastelowe róże, na wyrazistej ochrze kończąc. W tym przypadku najlepiej zaprezentuje się kompozycja dwóch lub trzech lekko zachodzących na siebie modeli. W tak orientalnych klimatach nie może również zabraknąć poduszek dekoracyjnych, koniecznie pojawić się także powinny pufy i złoto-miedziane dodatki.

Komoda Alhambra IVDekoracja Ścienna Golden SnailStolik Kawowy TrojaPufa Choco CandyObraz Gobi Circle BrownWazon Gobi IKoszyk Ethno NaturePoduszka Indigo DeluxeDywan Persian PatchworkFigurka Dekoracyjna SnailLampa Podłogowa SultanStół Memory I