Życzenia noworoczne

Koniec roku to czas na podsumowania, więc, aby tradycji stało się zadość, postanowiliśmy w ferworze sylwestrowych przygotowań znaleźć wolną chwilę i napisać do Was kilka słów.

Życzenia noworoczne od KARE

Na początku przyjmijcie nasze podziękowania – Wasze zainteresowanie i zaufanie jakim nas obdarzyliście dało nam naprawdę niesamowity power do działania. Ogromnie cieszymy się, że tak licznie odwiedzaliście nas w wirtualnym świecie i że często zaglądaliście do krakowskiego showroomu KARE. Dzięki temu ten rok był dla nas pełen pozytywnych wrażeń i ciekawych doświadczeń.

Mamy nadzieję, że dwa lata znajomości z KARE zachęciły Was do kontynuowania naszej współpracy. Ze swojej strony obiecujemy dostarczać Wam jeszcze więcej designerskich rozwiązań i pomysłów na wnętrza, które będą inspirować Was do samodzielnego tworzenia niebanalnych aranżacji.

Czego życzyć Wam na nadchodzący 2018 rok? Przede wszystkim optymizmu – niech po spokojnym świątecznym czasie spędzonym w gronie najbliższych, inspiruje Was do działania i pozwala czerpać z życia jak najwięcej radości. Spełniajcie swoje designerskie (i nie tylko!) marzenia i pamiętajcie, że drzwi naszego salonu zawsze pozostają dla Was otwarte.

Szczęśliwego Nowego Roku z KARE Design!

PS. No i oczywiście szampańskiej zabawy podczas Sylwestrowej Nocy… 😊